Sztuki walki

KARNETY SZTUKI WALKI

Ilość wejśćSztuki walkiWażność
Wejście jednorazowe15 zł-
6 wejść72 zł30 dni
8 wejść105 zł30 dni
12 wejść130 zł30 dni
Trening personalny100 zł-
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
16:00-17:00
17:00-18:00

MMA+ BOX

Mateusz

 
18:00-19:30

MUAY-THAI

Krzysiek

 

MUAY-THAI

Krzysiek

 

 
18:30-19:30

 

KICK-BOXING

Maciej

 

 

 

KICK-BOXING

Maciej

 

 
19:00- 20:30

 

 

 
19:30-20:30

 

 

 
20:30-21:30  

       

MMA

MMA to walka wręcz, z dużym zakresem technik. Umożliwia zastosowanie niemal wszystkich uderzeń i chwytów pochodzących z innych stylów walki. Zasady MMA nie są skomplikowane, a ryzyko trwałych obrażeń ciała podczas pojedynku są minimalne. Trening umożliwia wszechstronne przygotowanie do walki zarówno w pozycji stojącej, jak i leżącej. Zaletą MMA jest możliwość wykorzystania różnych stylów walk: boksu, judo oraz jujitsu. Dyscyplina jest odzwierciedleniem ulicznego pojedynku, a technika dobrze przygotowuje na niespodziewany atak. W MMA dozwolone są: uderzenia pięściami, rzuty, kopnięcia, duszenie oraz dźwignie. Zabronione jest: gryzienie, wkładanie palców w oczy i nos, atak na genitalia oraz uderzenia w kręgosłup. Treningi tej sztuki walki przeprowadzane są na matach, które minimalizują ryzyko uszkodzenia ciała.

Muay Thai

Muay Thai jest ringowym sportem walki. Jest to styl rozgrywany w stójce (zawodnik leżący na deskach nie uczestniczy w walce). Formułą walki jest wyłącznie full-contact, gdzie ciosy zadaje się z pełną siłą.

Cechami wyróżniającymi boks tajski na tle innych popularnych stylów jest szerokie użycie uderzeń łokciami i kolanami (w formule amatorskiej na łokcie, kolana i korpus są zakładane ochraniacze, w walkach zawodowych są one nieosłonięte). Tego rodzaju uderzenia niejednokrotnie skutkują szybkimi nokautami.W boksie tajskim kładzie się również szczególny nacisk na używanie niskich kopnięć okrężnych. Podstawą stylu jest niskie kopnięcie w udo (z angielskiego zwane low kick).

Brazylijskie jiu-jitsu

Brazylijskie jiu-jitsu brazylijski sport walk wywodzący się z ju-jitsu, zapasów i judo.

Skupia się przede wszystkim na walce w parterze. Celem starcia jest powalenie przeciwnika na matę, obezwładnienie go  oraz przejęcia kontroli nad przeciwnikiem poprzez zadawanie mu kontrolowanego bólu (dźwignie) bądź pod groźbą utraty przytomności – z bólu lub od duszenia.  Zawodnicy przez dużą część czasu walczą ze sobą zwarciu, tzn. jeden z nich ściśle oplata nogami rywala i w ten sposób stara się wykorzystać swoją pozycję, aby siłą przewrócić drugiego na plecy.

Brazylijskie jiu-jitsu, podobnie jak judo, zabrania ciosów, kopnięć, uderzeń w genitalia, wkładania rąk do otworów ciała (np. nosa, oczu).