Profesjonalny analizator składu ciała InBody

31 maja 2016
Harmonogram Dni Otwartych
2 czerwca 2016

Profesjonalny analizator składu ciała InBody

W nasze „skromne” progi zawitał dzisiaj profesjonalny analizator składu ciała. Nasz dietetyk w oparciu o wyniki analiz będzie opracowywał plan dietetyczny dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego z Was 🙂
Na zdjęciu prezentujemy przykładowy wydruk.

Na dniach otwartych już w najbliższą sobotę i niedzielę będziecie mogli porozmawiać z naszym dietetykiem oraz sprawdzić nasz analizator!
Zapraszamy!

Kilka słów o samym analizatorze:
„Analizatory składu ciała InBody podczas analizy uwzględniają RZECZYWISTY POMIAR i nie uwzględniają danych empirycznych takich jak wiek, płeć czy budowa ciała (wpisywane przed wykonaniem analizy).

Analizatory innych firm nie uwzględniają rzeczywistego pomiaru a tylko szacunkowy zatem dostarczają dane zbliżone do rzeczywistych wartości dla ludzi przeciętnych, ale nie takich jak osoby starsze, sportowcy, niewysportowani mężczyźni czy dzieci.

Wystarczy wykonując analizę składu ciała tej samej osoby, raz wpisać dane prawdziwe, a raz wymyślone (np. zmienić wiek i płeć). Wyniki nie będą takie same (a powinny być, bo skład ciała się nie zmienił).

Skład ciała jest bardzo ważny i pomaga w zrozumieniu jak schudnąć w zdrowy sposób.Sama dieta może doprowadzić do utraty wody oraz beztłuszczowej masy ciała (oba elementy są bardzo ważne dla zdrowego funkcjonowania organizmu). InBody pozwala monitorować utratę masy ciała poprzez pomiar tłuszczu w sposób gwarantujący utratę tkanki tłuszczowej. Poprzez śledzenie nie tylko utraty masy ciała, ale również składu ciała, możemy otrzymać idealny typ ciała, (wraz z wysoką ilością beztłuszczowej masy ciała oraz małą ilością tkanki tłuszczowej).

Nowoczesna technologia zastosowana w analizatorze gwarantuje wysokość dokładność pomiaru (r=0.98), bez uwzględniania empirycznych obliczeń, takich jak wiek i/lub płeć.
Bezpośredni sentymentalny pomiar przez impedancję każdego z segmentów (4 kończyn i tułowia) czyni wyniki absolutnie dokładnymi.”