Kochani! Wrzucamy opis dostępnych zajęć fitness. Wszystkie ruszają od następnego…

Activ SPA INFRARED Kochani kapsuła odchudzająca juz na Was czeka :)…
3 czerwca 2016
Kochani ostatnie szlify, sprzątamy, czyścimy, ustawiamy , ale tak żeby nie znisz…
3 czerwca 2016

Kochani! Wrzucamy opis dostępnych zajęć fitness. Wszystkie ruszają od następnego…

Kochani! Wrzucamy opis dostępnych zajęć fitness. Wszystkie ruszają od następnego tygodnia tj. 13.06.2016.
Zajęcia na Trampolinach startują jednak już od najbliższego poniedziałku!

Będą się odbywać:
Poniedziałek 16:30 i 20:30
Wtorek 9:30 i 18:30
Środa 16:30 i 20:30
Czwartek 9:30 i 18:30
Piątek 16:30

OFERTA ZAJĘĆ FITNESS
FIT BALL
Zajęcia na dużych piłkach, które stosowane są również w rehabilitacji. Fit ball to wspaniały trening ogólnorozwojowy. Ćwiczenia na piłce świetnie wzmocnią nasze ciało w odciążeniu kręgosłupa. Piłka jest wykorzystywana jako jeden z lepszych przyborów do treningu funkcjonalnego, podczas którego nie izolujemy pracy mięśni, trenujemy kompleksowo całe ciało i jednocześnie wzmacniamy mięśnie posturalne, poprawiając naszą równowagę i siłę wewnętrzną.
Trening polecany zdecydowanie dla wszystkich.

STEP
Zajęcia, podczas których używamy platformy – stepu. Trening polega na stopniowej nauce choreografii, która daje nam mnóstwo radości oraz poprawia naszą pamięć i koordynację ruchową. Instruktor krok po kroku wprowadza i naucza dane elementy choreografii a te na koniec zajęć tworzą zaskakującą całość. Lekcja, podczas której spalicie mnóstwo kalorii i tkankę tłuszczową oraz poprawicie swoją kondycję i siłę mięśni nóg. Przy tym wspaniała, energetyczna zabawa.
Zajęcia przeznaczone dla osób, które postawiły już pierwsze kroki na sali fitness.

CELLU STOP
Trening o średniej intensywności, ujędrniający całe ciało, polecany osobom ze skłonnościami do cellulitu. Pierwsza część lekcji to dynamiczna rozgrzewka w formie krótkiego, prostego układu choreograficznego. Kolejna część zajęć przeznaczona jest na ćwiczenia wzmacniające wykonywane w różnym tempie i różnych pozycjach sprzyjających walce z cellulitem. W końcowej fazie zajęć przeprowadzamy ćwiczenia rozciągające (stretching) oraz relaksacyjne.
Trening dla wszystkich, bez względu na wiek czy stopień zaawansowania.

TRAMPOLINY – FIT AND JUMP
Fitness na trampolinach to nowoczesna i rewolucyjna metoda, którą musisz wypróbować! Skaczemy, spalamy, śmiejemy się i ćwiczymy w rytmie energicznej muzyki. Trampoliny pomagają wygrać z grawitacją i poprawić kondycję ciała. Podczas ćwiczeń angażujemy większość mięśni, dzięki czemu nasze ciało będzie zgrabniejsze i jędrniejsze. Są to proste ćwiczenia wykonywane intensywnie. Na jednych zajęciach możemy spalić nawet 800 kcal i mieć frajdę z zabawy, której nie powstydziłby się 8-latek. Prowadzone ćwiczenia nie obciążają stawów
Zajęcia na trampolinach są dla każdego, bez względu na wiek, płeć, wagę czy aktywność fizyczną.

POWER INTERWAŁ
Zajęcia ogólnorozwojowe, przeznaczone dla osób, które pierwszy kontakt z fitnessem mają już za sobą. Intensywny trening, który łączy naprzemiennie ćwiczenia cardio z ćwiczeniami wzmacniającymi (kształtującymi i ujędrniającymi sylwetkę). Podczas treningu interwałowego łączone są ćwiczenia siłowe z układem aerobowym. Dynamiczna część zajęć polega na rozgrzaniu organizmu oraz podniesieniu tętna, co uruchamia proces spalania tkanki tłuszczowej. Kolejna część przeznaczona jest do kształtowania, modelowania i rzeźbienia sylwetki. Przeplatane tempo nie pozwala organizmowi odpocząć aż do momentu relaksacji. Celem treningu jest poprawa wydolności układu krążenia oraz układu oddechowego, wzrost zdolności kondycyjnych organizmu i spalanie tkanki tłuszczowej.
Zajęcia dla Pań i Panów, którzy oczekują czegoś więcej od zajęć fitness.

ZUMBA
Zajęcia fitness poprawiające sylwetkę i pozwalające na zrzucenie wagi w bardzo atrakcyjny sposób. To przede wszystkim dobra zabawa, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty. Zumba jest bardzo efektywna – jako trening cardio łączy zabawę z wysiłkiem, poprawia samopoczucie, wyzwala pozytywną energię, ale również rzeźbi i ujędrnia nasze ciało. Dzięki godzinie dynamicznych ćwiczeń o zmiennej intensywności możemy spalić aż 600 kcal. Dzięki połączeniu energetycznej i motywującej muzyki w dynamicznych rytmach latynoamerykańskich i innych przebojów tanecznych tj.: cumbia, merengue, salsa, samba, cha-cha, mambo, twist, reggaeton, flamenco, rumba, taniec brzucha,twist z wyjątkowymi krokami oraz ich prostymi połączeniami, Zumba zrywa z monotonią normalnych zajęć grupowych i jest od wielu z nich intensywniejsza.
Zajęcia dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.

POWER PUMP
Ćwiczeń ze sztangą, wykonywanych przy muzyce. Ten rodzaj treningu ma za zadanie poprawę ogólnej wydolności organizmu, wzrost wytrzymałości i siły mięśni bez widocznego wzrostu ich obwodów. Utrata podskórnej tkanki tłuszczowej podkreśla zarys mięśni. Do ćwiczeń wykorzystywana jest sztanga o zróżnicowanym ciężarze w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej. Stworzona dla potrzeb lekcji choreografia ma na celu określenie ilości powtórzeń, zakresu ruchu i intensywności. Połączenie treningu siłowego z wytrzymałościowym oraz charakter pracy aerobowej i anaerobowej daje najkorzystniejsze efekty wzmacniania organizmu.
Zajęcia dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.

TRENING OBWODOWY
Jest to kompleksowy trening poprawiający ogólną sprawność fizyczną, kondycję i wytrzymałość siłową, a także skutecznie redukujący tkankę tłuszczową. Podczas treningu wykorzystywany jest obwód z poszczególnymi stacjami, dzięki którym angażujemy do pracy różne partie mięśniowe. W tego rodzaju treningu wykorzystywany jest różnorodny sprzęt sportowy m.in. hantle, piłki, stepy, bosu czy ketle.
Trening dla Pań i Panów zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

POWER YOGA
Jak sama nazwa mówi (Power- siła) ma wyrazić energiczność i wigor tego stylu yogi. W rzeczywistości powstał on na bazie fitness i asztanga yogi, zbliżając się jednocześnie do stylu Vinyasa Yoga. Priorytetem podczas tych zajęć jest mocna praca z ciałem, poprawa wytrzymałości mięśniowej i elastyczności. Świetnie odnajdują się na takich zajęciach osoby, którym nie odpowiada długie trwanie w pozycjach czy medytacja.
Zajęcia dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.