Izabela Ilów

Strefa beauty
25 maja 2016
Łukasz Szymecki
19 sierpnia 2016

Izabela Ilów – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością Menedżer organizacji sportowej. Certyfikowana instruktorka kulturystyki, fitnessu oraz tańca. Pasja do sportów siłowych oraz tanecznych form ruchu spowodowała, iż zajęła się pogłębianiem wiedzy z branży fitness. Doświadczenia nabywała u najlepszych choreografów oraz trenerów. Brała udział w wielu warsztatach oraz konferencjach, by móc jak najlepiej zadbać o uczestników zajęć.

Uczestniczyła w szkoleniach z Dietetyki i Suplementacji, kierując się zasadą holistycznego podejścia do zdrowia. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym.
W naszym klubie prowadzi przede wszystkim zajęcia wzmacniające, dzięki którym poprawisz swoją sylwetkę, zdrowie i samopoczucie.

Zależy Ci na holistycznym podejściu do zdrowia? Chcesz osiągnąć nienaganną sylwetkę, przy okazji świetnie się bawiąc? Dobrze trafiłeś! Jako absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, certyfikowana instruktorka kulturystyki, fitnessu oraz tańca, zadbam zarówno o Twoje zdrowie, wygląd, jak i samopoczucie. Nieustannie pogłębiam swą wiedzę u najlepszych szkoleniowców i choreografów. Jako wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym, a jednocześnie tancerka, pomogę Ci odnaleźć Twoją ulubioną formę ruchu.

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu Dietetyki i Suplementacji, więc możesz liczyć na wskazówki treningowe, jak i dietetyczne. W CotonFit prowadzę głównie formy wzmacniające, które pomogą Ci osiągnąć Twój cel.